VIDLIČKOVÉ SUŠENKY

Rád je předvádím také jako snadnou pochoutku, v některých případech spolu s kávou po večeři a dokonce spolu s vnitřním příběhem gelato z vanilkových lusků. Nepříliš sladká, jakkoli bohatá, stejně jako máslová chuť je vlastně neustále atraktivní. Stejně jako struktura těchto vidličkových sušenek je vlastně pokaždé na místě!

Toto jídlo, které uvidíte níže, tvoří 16 sušenek, proto neváhejte a pokrm vhodně obměňte, pokud chcete vytvořit větší sadu. Ve skutečnosti se vydělávají jednoduše, tak proč určitě nevytvářet doplňky pro kamarády i rodinu…nebo sami?!

 

VIDLIČKOVÉ SUŠENKY

🥘Potřebné materiály

Do těchto chutných sušenek s vidličkou vstupují pouhé 3 složky a pravděpodobně je máte všechny aktuálně doma. Pokud nemáte k dispozici samokynoucí (samokypřící) mouku, jednoduše dodržujte pokyny v detailech nádoby pro rychlou konverzi!

Máslo – sametové a zároveň chutné, stejně jako součást jednoduchosti, která vytváří tyto sušenky, proto lahodné.
Cukr – prostě správné množství pro ideální vidličkové sušenky, které nemusí být přehnaně skvělé. Počáteční jídlo vyžaduje moučkový cukr (velký cukr), ale buď to, nebo dokonce granulovaný bílý cukr v tomto konkrétním pokrmu.
Samokypřící mouka (nebo dokonce všestranná mouka + prášek na vaření). Samokypřící mouka ve Spojeném království, ale neznepokojujte se, pokud nemáte k dispozici „samokypřící“ nebo dokonce „samokypřící“ mouku!

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Když si připravíte komponenty, což zabere asi 5 minut, můžete se snadno přesunout do fáze vaření, která je ve skutečnosti jednoduše 15 minut.

Než to pochopíte, vaše vidličkové sušenky budou jistě skutečně připravené a teplé. Umírněná nádherná vůně jistě zatíží oblohu a vaše domácnost se jistě seskupí směrem ke kuchyňské lince k pohledu na to, co se připravuje.

UDĚLEJTE TĚSTO

Předehřejte si sporák na 350 stupňů F (175 stupňů C) a sbírejte varný list nebo více spolu s pergamenovou zprávou nebo dokonce silikonovou podlahovou krytinou na vaření.
V nástroji k velké mixovací nádobě rozdrťte 7 polévkových lžic másla změkčeného při pokojové teplotě, až bude sametové a měkké.
Zahrňte ¼ hrnku cukru, stejně jako porážku přímo do změklého másla až do úplného spojení (smetany).
Přidejte ¾ hrnku samokypřící mouky a zapracujte ji přímo do směsi cukru a másla pomocí špachtle. Vaše těsto bude v této fázi jistě docela tuhé, proto pomalu zapracujte zbývající mouku – pokaždé trochu. Možná nebudete potřebovat všechno, proto to nevyhazujte najednou. Když jsem je nakonec vytvořil, opravdu jsem nepotřeboval kompletní hrnek mouky, abych získal přímou jednotnost.

PEČTE SUŠENKY (COOKIES)

Těsto rozdělte na 16 malých kuliček o velikosti vlašského ořechu (zhruba 1 palec zaoblené) a všechny je rozválejte v dlaních, dokud nebudou kulaté a měkké.
Umístěte koule sušenkového těsta do připraveného, ​​hranovaného plechu spolu s mezerou 2 palce mezi každou koulí těsta. Takže mají skutečně prostor pro roztažení a rozhodně se nezachytí.
Použijte navlhčenou (spolu s posypem) vidličku na večeři a vytvořte potisk v celém vedení každé koule těsta směrem dolů kolem poloviny. Zopakujte tento postup spolu s každou koulí těsta.
Sušenky vařte při 350 úrovních F (175 úrovní C) po dobu 15-18 minut nebo dokonce tak dlouho, dokud nebudou mít sušenky ve skutečnosti extrémně světlý zlatý odstín spolu s pouhým dotykem hnědého odstínu na spodcích sušenek.
Odstraňte piškoty z vidličky přicházející ze sporáku, když je provádíte. A také je všechny ponechejte na 2-3 minutách úžasné na plechu, poté je všechny přesuňte směrem k polici ochlazování kabelu směrem k úžasnému úplně.
Toto je ve skutečnosti základní jídlo pro sušenky na vidličku. Opravdu jednoduché sušenky pro začátečníky, které si ve Velké Británii oblíbilo mnoho. Ujistěte se, že směrem dozadu prohlédnete, protože zahrnuji varianty pro lahodné sušenky s čokoládovou vidličkou a také sušenky s citronovou vidličkou.