Snadné zázvorové sušenky

Absolutně nic nebrání vytváření vašich vlastních zázvorových polibků, podobně jako to používala máma k vydělávání. Tyto hladké zlaté sušenky jsou ve skutečnosti plné chutného máslového krému, upečeného za pouhých 10 minut.

Proč je náš tým takto?

To jsou vlastně sušenky směrem k vzrušení. Vytvořte sadu pro přátele a rodinu a dívejte se, jak se jejich oči rozkoší rozzáří. Náš tým velmi doporučuje vytvořit duální sadu!

Na rozdíl od některých sušenek nebo dokonce sušenek se zázvorové polibky připravují extrémně rychle a ve skutečnosti se obvykle připravují za pouhých 8-10 minut. Našemu týmu se líbí, že tyto používají zlatý sirup, jako jsou sušenky ANZAC, a také jsou skutečně plné chutí, stejně jako vaše oblíbené kávové sušenky pro mládež.

Snadné zázvorové sušenky

Co přesně jsou Ginger Kisses?

Zázvorové polibky jsou ve skutečnosti hladké, zlaté sušenky jako piškotový polibek nebo dokonce whiopie koláč, spolu s máslovou dentální výplní. Sušenky jsou ve skutečnosti typicky ochucené zázvorem, stejně jako naše sestávají ze špičky skořice.

Zázvorové polibky jsou ve skutečnosti prominentní po celém Novém Zélandu a Austrálii. I když náš tým nebyl schopen najít přesný začátek, náš tým má na paměti, že spolu s nimi dozrávaly, ať už byly ve skutečnosti vlastnoručně vyrobené od našich prarodičů nebo dokonce zakoupené v regionální pekárně nebo dokonce v obchodě s potravinami.

Nejvýznamnějším rozdílem mezi koupenými a vlastnoručně vyrobenými je ve skutečnosti struktura – i když tyto sušenky budou jistě skutečně hladké, ztvrdnou za čas nebo déle, takže jsou nejlépe spotřebovány během doby. Stejně tak neexistují žádné chemikálie, když si vytvoříte svůj vlastní!

Komponenty

Na sušenky

1 1/4 hrnku osobní zvedací mouka 175 g / 6,17 oz, pod veškerou funkční mouku spolu s 1/2 lžičky hydrogenuhličitanu sodného a 1/2 lžičky prášku na vaření
3 lžičky mletého zázvoru
½ lžičky mleté ​​skořice
75 g změklého másla
1/2 hrnku cukru 80 g / 2,82 oz, moučkový cukr nebo dokonce bílý cukr fungují efektivně
2 lžíce zlatého sirupu
2 vejce

Na zubní výplň

60 g másla 2,2 oz, změkl
3/4 hrnku moučkového cukru / moučkového cukru 80 g / 2,8 oz, cukrářský cukr
1 lžička zlatého sirupu

Pokyny

Na sušenky:

Pomocí mixéru nebo dokonce vařečky navzájem porazte cukr, změklé máslo a zlatý sirup, dokud směs nezměkne a zesvětlá.
75 g másla, 1/2 hrnku cukru, 2 lžíce zlatého sirupu

Přidejte vejce a pokračujte v tlučení ještě jednu nebo více minut.
2 vejce
Vložte mouku, zázvor a skořici na 2 nebo dokonce 3 díly. Mixujte, jak si vyberete šlehač nebo dokonce dřevěnou lžíci, dokud se to, co je skutečně efektivně integrováno přímo do těsta.
1 1/4 hrnku osobní zvedací mouky, 3 lžičky mletého zázvoru, ½ lžičky mleté ​​skořice
Nechte 15 minut vychladit v lednici. Předehřejte sporák na 180˚C / 360˚F.
Lžící odeberte lžíci směsi pro každou sušenku a jemně ji vyválejte přímo do koule (navíc použijte vytlačovací sáček). Položte na pečicí plech s hranou a mezi každým ponechte mezeru 4 cm / 1, aby se sušenky mohly rozšířit.
Připravte se na 8-10 minut nebo dokonce až do zlatohnědé barvy na vodítku, poté eliminujte příchod ze sporáku a povolte na talířích.
Pro zubní výplň:

Pomocí mixéru nebo dokonce dřevěné lžíce porazte změklé máslo, dokud nebude útulné a osvětlené. Postupně začněte přidávat moučkový cukr až do úplného začlenění, poté proveďte přesně to samé spolu se zlatým sirupem.
60 g másla, 3/4 hrnku moučkového cukru / moučkového cukru, 1 lžička zlatého sirupu
Získejte vychlazenou sušenku a změňte výhody. Pomocí lžíce nebo dokonce vytlačovacího sáčku umístěte lžíci zubní výplně přímo do středu za tímto umístěním ještě jednu sušenku na vedení a postupně přitlačte nahoru, dokud se zubní výplň nerozšíří do stran. Přehrajte si spolu s zůstávajícími sušenkami.
Proveďte okamžitě.