JAK UDĚLAT ČOKOLÁDU ARAŠÍDOVÉ MÁSLO JAVOROVÁ POLAVA

Věřte, že pokud Reese’s hrnek s arašídovým máslem stejně jako palačinka vlastnily dítě, měli jste to získat. Čokoládový útulný dort pokrytý lahodnou čokoládovou arašídovou polevou z javorového másla. Prakticky nejlepší polevy, nebo dokonce cupcake odborné znalosti vašeho životního stylu….také to rozhodně nezdůrazňuji.

Pro mě je přesně to, co tvoří dort, nebo dokonce cupcake, vlastně POLAVA. Vlastně mám 100% tu nejlepší možnou polevu. Poleva je vlastně také příjemná směs! Máslový krém je ve skutečnosti docela výbušný, nicméně jeho vlastní stejně jako vanilka – stejně jako každý z nás potřebuje ve svém životním stylu trochu lahodné čokolády. stejně jako arašídové máslo. stejně jako javor pro výhody! Vyzkoušejte tuto chutnou lahodnou čokoládovou polevu z arašídového másla spolu s těmito bezlepkovými vanilkovými košíčky, které zcela ztuhnou.

MÁSLO Z TEPLOTY MÍSTNOSTI – Pokud je skutečně tak chladno, budete mít ve skutečnosti koule, pokud je tak útulné, vaše poleva se jistě dostane na rozkapaný, mnohem méně příjemný okraj. MÁSLO Z POKOJOVÉ TEPLOTY.
KVALITNÍ PRÁŠKOVÝ CUKR – Ve skutečnosti jsem si koupil běžný značkový práškový cukr, který za sebou zanechal mouku křupavou, od té doby, co se nemohu unést ke koupi značky, se kterou nepočítám. Tento jedinečný cukr také pomáhá vytvořit polevu dobrou a zároveň útulnou!

INGREDIENCE, KTERÉ POTŘEBUJETE NA ČOKOLÁDU PB JAVOROVÁ PLÁVA
MÁSLO
CUKR
KRÉMOVÉ ARAŠÍDOVÉ MÁSLO
EXTRAKT Z JAVORU
KAKAOVÝ PRÁŠEK
TĚŽKÁ SMETANA NA ŠLEHÁNÍ

ČOKOLÁDA ARAŠÍDOVÉ MÁSLO JAVOROVÁ PLÁVA

KROKY DOKONALÉ NADÝCHANÉ POLOVY:

KROK 1. Získejte máslo na úrovni prostorové teploty a porazte ho asi 30–60 sekund při střední rychlosti, dokud nebude skutečně útulné a dobré. Abyste si vydělali polevu, budete muset použít palmový mixér nebo dokonce stojanový mixér.

Tip 2: Transformujte mixér na rychlost nástroje a přidejte vanilku sodnou a javor.

Tip 3. Zahrňte své arašídové máslo a také porážku na med-high na dalších 30 sekund, takže jsou ve skutečnosti krémované příjemně a navzájem.

Tip 4. Zatímco se šlehače dostávají na střední rychlost, postupně zařazujte kakaový prášek, práškové mléko a cukr. Rotační pleťová voda spolu s pudrem.

Tip 5. Nechte porážku asi 30-60 sekund, dokud se poleva skutečně nedostane do vámi preferované uniformity. Toužíte po tom, aby byl příjemný a měkký.

 

JAK UDĚLÁM POLÁVU NA KOŠÍČKY?

I don’t neustále potrubí polevu na košíčky, ale provádět typ jako to. Stejně tak se mi líbí přesně to, jak rychle a jednoduše vytváří polevy cupcakes. Mám pár krátkých střihů – dovolte mi, abych vám prozradil, jak přesně.

PRO-TIP 1: Pokud skutečně předvádíte jednoduchý styl, využijte také objemový sáček! poté již polevu nemusíte oplachovat. Můžete to snadno vyhodit! (neustále si za ně kupujte mnohem kvalitnější značkovou značku. Méně drahé kvartové sáčky na zip mají tendenci snadno trhat okraje)

PRO-TIP 2: Použijte hrnek na spoustu polevy! Zmenšil jsem okraj od mého zipu a zahrnul jsem návrh. Poté přehněte okraje přes vysoký šálek – jak je uvedeno níže.

PRO-TIP 3: Využitím firemního držení zakročte vedení sáčku (proto poleva nevyhodí dokončení!) a použijte také napětí při kruhových pohybech po straně vnitřního fungování košíčku. (Tyto koláčky jsem využil velkého dostupného tipu celebrity)

 

PLENY NA TYTO KOŠÍČKY

Samozřejmě můžete snadno použít postřikovače! Jsou skutečně někdy venku? Nicméně podobný pokus

lahodné čokoládové hobliny
malé lahodné čokoládové bramborové lupínky
Hrnky na arašídové máslo Reeses
a samozřejmě všichni chápeme, že zhroucená BACON jde neuvěřitelně dohromady s javorovou chutí!